Loredana shtatëzanë.., fotot e fundit të këngëtares sorted by
relevance

Admin15.08.2021

Loredana shtatëzanë.., fotot e fundit të këngëtares

9405
Admin03.09.2021

Loredana sjell fotot më të ëmbla të vajzës, po duket si kukull

Admin19.07.2021

Arrestohet Loredana nga policia zviceriane për… - Lapsi.al

3505
Admin23.09.2021

Loredana shtatëzanë, Mozzik pritet të bëhet baba për të parën herë - Lapsi.al

8304
Admin24.07.2021

Me MOZZIK-un e ka? Çfarë do të thotë Loredana vallë me sytë dhe mashtrimet? [FOTO]

5408
Admin04.08.2021

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Këto foto ngjallën dyshime tek fansat - Gazeta Express

4303
Admin10.08.2021

Reperja kosovare Loredana rrezikon të depërtohet nga gjykata zviceriane, akuzohet për miliona

8709
Admin21.07.2021

Kështu do të duket si 50 vjeçare Loredana - Online

Admin07.10.2021

Pasi fansat aluduan se mund të jetë sërish shtatzënë, Loredanës i ndodh e papritura e bukur

7007
Admin17.07.2021

Loredana bën ndryshim në pamje, vjen me stil të ri flokësh

9304
Admin03.08.2021

Loredana bën ndryshim në pamje, vjen me stil të ri flokësh

3607
Admin19.07.2021

FOTOT-Nuk ka më dyshim për ribashkimin/ Loredana kthehet në Kosovë, Mozzik e pret në aeroport

6504
Admin11.08.2021

Ministri kosovar pyetet nga gazetarët zviceranë për rastin e Loredana Zefit - Albinfo

4302
Admin25.07.2021

Loredana po duket krejt ndryshe në foton e fundit | OraVip

2009
Admin01.08.2021

Adelina Berisha joshëse në imazhet e fundit, flokët më të gjata se fustani - Kuzhina Shqiptare

8608
Admin27.08.2021

Sa prekëse! Loredana poston këto FOTO dhe të gjithë njëzëri: I mungon Mozzik?

4502
Admin13.08.2021

Familjarët e konfirmojnë, Loredana 4-muajshe shtatëzanë - Lapsi.al

3602
Admin07.10.2021

Loredana po duket krejt ndryshe në foton e fundit | OraVip

5607
Admin31.07.2021

FOTO/ Loredana dhe Mozzik anulojnë koncertin! Ja - Syri | Lajmi i fundit

907
Admin14.09.2021

Loredana sjell fotot më të ëmbla të vajzës, po duket si kukull

2302
Admin14.09.2021

Loredana veshë uniformën ushtarake të UÇK-së

8100